GÜNCEL YÜZME HAVUZU

Kara Harp Okulu Yüzme Havuzu

Kara Harp Okulu Yüzme Havuzu

Ankara Kara Harp Okulu Yüzme Havuzu hakkında bilgiler burada derlenmiştir. Milli Savunma Üniversitesine bağlı Ankara Çankaya yerleşkesinde Milli Savunma ve Güvenlik ile Alparslan Savunma Bilimleri Enstitüsüleri ve Bando Astsubay MYO ile birlikte yer alan Kara Harp Okulu’nda Harbiyelilerin yetişmesi için atış poligonu, vücut geliştirme kondüsyon salonları, stadyum, atış poligonları, tenis ve ... … Devamını oku »


Diğer Yüzme Havuzları

Deniz Harp Okulu Yüzme Havuzu

Deniz Harp Okulu Yüzme Havuzu

İstanbul Tuzla Deniz Harp Okulu Yüzme Havuzu hakkında bilgiler burada yer almaktadır. Milli Savunma Üniversitesine bağlı İstanbul Tuzla Yerleşkesinde Barbaros Deniz Bilimleri ve Mühendisliği Enstitüsü ile birlikte yer alan Deniz Harp Okulunda çeşitli spor tesisleri yanında kapalı yüzme havuzu da bulunmaktadır. Özellikle Deniz Harp Okulu öğrencileri, akademik personel ve ailelerinin kullanımına tahsis ... … Devamını oku »

Hava Harp Okulu Yüzme Havuzu

Hava Harp Okulu Yüzme Havuzu

İstanbul Hava Harp Okulu Yüzme Havuzu hakkında bilgiler burada derlenmiştir. Milli Savunma Üniversitesine bağlı İstanbul Yeşilköy Yerleşkesinde Hezarfen Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü ile birlikte yer alan Hava Harp Okulunda atış poligonu ve çeşitli spor tesisleri (spor salonu, antrenman salonları, ağırlık salonları, çim ve halı sahası, atletizm pisti, pentatlon parkuru, açık ... … Devamını oku »

Milli Savunma Üniversitesi Yüzme Havuzu

Milli Savunma Üniversitesi Yüzme Havuzu

İstanbul Milli Savunma Üniversitesi Yüzme Havuzu hakkında bir takım bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Beşiktaş 4. Levent yerleşkesinde Kara, Deniz ve Hava Harp Enstitüleri ile Araştırma Enstitülerinin yer aldığı Milli Savunma Üniversitesi (evvelce Harp Akademileri) kampüsünde yer alan spor tesisleri arasında kapalı spor salonu (basketbol, voleybol, badminton, masa tenisi için), sauna, kondisyon, jimnastik ... … Devamını oku »