GÜNCEL AQUAPARK

Belek Rixos Land of Legends (Legend of Aqua) Aquapark

Belek Rixos Land of Legends (Legend of Aqua) Aquapark

Rixos Belek Land of Legends tema parkı bünyesindeki (Legend of Aqua) Aquapark hakkında bilgiler burada derlenmiştir. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek’te kurulu olan Rixos Land of Legends theme park, Rixos Premium Belek’e ilaveten kurulan, bünyesinde 5 yıldızlı Kingdom Otel, alışveriş caddesi ve aqua park odaklı tema parkı bulunduran bir turizm merkezidir. ... … Devamını oku »


Diğer Aquaparklar

Kemer Rixos Tekirova Aquapark

Kemer Rixos Tekirova Aquapark

Rixos Hotel Premium Tekirova Aquapark hakkında derlediğimiz bilgiler burada yer almaktadır. Phasellis antik kenti yakınında, Antalya’ya 60 km. mesafede bulunan Tekirova’da yer alan Rixos Premium Hotel, enfes kumsalı ve doğa manzarası yanında aquaparklı otel arayan tatilcilerin gözdesi durumundadır. Rixos Premium Tekirova’da spor alanları, macera parkı, çocuk kulübü, kapalı ve açık yüzme ... … Devamını oku »

Güral Premier Tekirova Aquapark

Güral Premier Tekirova Aquapark

Güral Premier Tekirova Otel ve Aquapark hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Antalya havaalanına 75, Kemer’e ise 17 km. uzaklıkta Tekirova beldesinde yer alan 5 yıldızlı Güral Premier Tekirova Hotel’de en küçüğü 50 metrekarelik 674 oda yer almaktadır. Akdeniz’in tadını çıkarabileceğiniz 500 metrelik sahili yanında profesyonel eğitmenlerin görev aldığı ondan fazla tenis kortunun ... … Devamını oku »

Erzincan Beyzade Aquapark

Erzincan Beyzade Aquapark

Erzincan Beyzade Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesindeki Beyzade Aquapark hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Erzincan’da spor ile sağlıklı yaşama adım atabileceğiniz güzide bir tesis olan Beyzade Sağlıklı Yaşam merkezi bünyesinde Türk Hamamı, yüzme havuzu, aquapark ve fitness salonu bulunmaktadır. Beyzade’de jakuzi havuzları, buhar banyosu, hamam ve saunanın bulunduğu Türk Hamamı ile toksinlerden arınıp günün ... … Devamını oku »