Su eğlence tema parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz etkinlik aktivite tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama forum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Erdek Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri

 • İlan / İçerik Numarası : # 1403 62 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Erdek, Balıkesir, Turkey

Erdek aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları.

Tarihte Artake adıyla anılan antik kentleri, mavi bayraklı denizi ve Açık Hava Müzesi ile Erdek tam bir turizm merkezi.
Balıkesir’in bu şirin ilçesi Türk ve Rumların tarihi dokunuşları ile şekillenen kültürü, Kyzikos antik kenti ve Kapıdağ Yarımadası’nın güzel görüntüsü eşliğinde sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Tarihle birlikte tahrip olan kalıntıların günümüze kadar gelmesi büyük nimet. Örneğin dünyanın 8. Harikası olarak gösterilen Hadrianus Tapınağı Kyzikos antik kentinin içinde bulunmaktadır ve tapınağı gün yüzüne çıkarmak için yapılan çalışmalar sürmektedir. Erdek tatilinizde mutlaka görmeniz gereken bu yerlere ek olarak Kyzikos Amfitiyatrosu, Bouletarion, Altıköşe kuleler, Bergama Kraliçesi Apoolonis’in adına yaptırılan tapınak, Hazine adı verilen üç depo, Kirazlı Yayla Manastırı, Agios Nikolas Kilisesi, Palata Çeşmesi, Muhle Kalesi, Seyitgazi Tepesi ve Kalesi.

Özellikle yaz aylarında Erdek ve çevresinde yaşayanların kavurucu sıcaklardan kurtarıcısı olan su parkları kaydırakları yüzme havuzları 7'den yetmişe herkesin akın ettiği önemli yerler arasında bulunur.

Web sayfamız üzerinde başta Erdek olmak üzere bulunduğunuz şehirde veya şehire en yakın aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları su parkı kaydırakları olan bulunan otelleri tatil köylerini görüntüleyebilir ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Erdek merkezde veya tatile gideceğiniz tatil beldesindeki su parkları aquaparklar su kaydırakları ve eğlence merkezlerinin çocuk yetişkin emekliler öğrenciler için giriş ücretlerini ve bilet fiyatlarını öğrenmek için web sitemizden online sorgulama yapabilirsiniz.

Erdek ve çevresindeki her su parkı ve aquapark sahip olduğu alan büyüklüğü aktivite etkinlik ve kaydırak çeşitlerine göre farklı fiyatlar sunmaktadırlar.

Su kaydırakları ve içerisinde bulunan eğlence aktiviteler etkinlikler çok zengin olan geniş alana kurulu Erdek su parkları fiyatları daha yüksek iken içerisinde az aktivite bulunan yerler daha ucuz fiyata hizmet sunmaktadır.

Erdek ve çevresinde bulunan su parkı aquapark fiyatları karşılaştırması yaparken mutlaka tesis içerisinde bulunan etkinlik aktivite olanakların çeşitliğini tesisin ne kadar bir alanda kurulduğunu mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ayrıca Erdek içindeki gideceğiniz aquapark su parkı yüzme havuzu ve su kaydırakları hakkında diğer ziyaretçilerin yorumlarını iyice okumanızda sizler açısından tercih konusunda yardımcı olacaktır.

Erdek aquapark fiyatları, Erdek aquapark ücretleri, Erdek su kaydırakları fiyatları, Erdek su parkları fiyatları, Erdek su parkları ücretleri, Erdek aquapark fiyat, Erdek su kaydırakları ücretleri

Erdek ve çevresinde aquapark su parkı kaydırakları yüzme havuzu eğlence parkları bulunan iller şehirler yerler tatil beldeleri listesi ;

Alaettin Aşağıyapıcı Atatürk Balıklı Ballıpınar Belkıs Çakıl Çayağzı Çeltikçi Doğanlar Halitpaşa Hamamlı Harmanlı İlhan Karşıyaka Kestanelik Narlı Ocaklar Ormanlı Paşalimanı Poyrazlı Sahil Tatlısu Turan Tuzla Yalı Yukarıyapıcı Zeytinli

Yayın tarihi: Temmuz 15, 2017 Yayınlayan / Yazan : Aquapark Su Parkı Fiyatları

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Antalya Su Parkı Görüntüleri Görüntüsü

  Antalya Su Parkı Görüntüleri Görüntüsü

  Su Parkı Görüntüleri (Antalya) İçerik / İlan No : # 815 37kez okundu. Eylül 8, 2016 23.00 TL

  Antalya su parkı görüntüleri görüntüsü videosu görüntüsü izle seyret videolar görüntüler su kaydırakları parkı kaydırak görüntüleri youtube dailymotion yorumlar tavsiye Antalya su parkları içerisinden etkinliklerden çekilmiş profesyonel görüntüleri i...

 • Su Parkı Görüntüleri Görüntüsü

  Su Parkı Görüntüleri Görüntüsü

  Su Parkı Görüntüleri (İstanbul) İçerik / İlan No : # 814 25kez okundu. Eylül 8, 2016 23.00 TL

  Su parkı görüntüleri görüntüsü videosu görüntüsü izle seyret videolar görüntüler su kaydırakları parkı kaydırak görüntüleri youtube dailymotion yorumlar tavsiye Su parkları içerisinden etkinliklerden çekilmiş profesyonel görüntüleri izleyebileceğiniz...