Iğdır Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri Iğdır, Turkey Aquaparklı Oteller | www.antalyaaquapark.com
Su eğlence tema parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz etkinlik aktivite tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama forum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Iğdır Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri

 • İlan numarası : #1253 > 11 kez görüntülendi
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: 09/07/2017
  • Iğdır, Turkey

Iğdır aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları.

Ağrı Dağı: Türkiye’nin en yüksek dağı olup, İran ile Iğdır arasında sınır teşkil etmektedir. Yüksekliği 5165 metredir. Eski bir volkanik dağdır.

Harmandöven Kervansarayı: Eski ipek yolu Batum Tebriz Kervanyolu güzergahında, Selçuklular Dönemi’nde Sürmari Emiri Şerafettin Ejder Bey tarafından 12.yüzyılda yapılmıştır.

Koçbaşı Mezarlar: Koçbaşı mezarlar hemen hemen Iğdır Ovası’ndaki bütün mezarlıklarda bulunur. Karakoyunlular Dönemi’nden kalmıştır.

Aras Nehri: Aras Nehri kıyısında yine devletin desteği ve teşvikiyle turistik amaçlı konaklama, yeme-içme dinlenme ve eğlenme amaçlı yerler yapılabilir.

Özellikle yaz aylarında Iğdır ve çevresinde yaşayanların kavurucu sıcaklardan kurtarıcısı olan su parkları kaydırakları yüzme havuzları 7'den yetmişe herkesin akın ettiği önemli yerler arasında bulunur.

Web sayfamız üzerinde başta Iğdır olmak üzere bulunduğunuz şehirde veya şehire en yakın aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları su parkı kaydırakları olan bulunan otelleri tatil köylerini görüntüleyebilir ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Iğdır merkezde veya tatile gideceğiniz tatil beldesindeki su parkları aquaparklar su kaydırakları ve eğlence merkezlerinin çocuk yetişkin emekliler öğrenciler için giriş ücretlerini ve bilet fiyatlarını öğrenmek için web sitemizden online sorgulama yapabilirsiniz.

Iğdır ve çevresindeki her su parkı ve aquapark sahip olduğu alan büyüklüğü aktivite etkinlik ve kaydırak çeşitlerine göre farklı fiyatlar sunmaktadırlar.

Su kaydırakları ve içerisinde bulunan eğlence aktiviteler etkinlikler çok zengin olan geniş alana kurulu Iğdır su parkları fiyatları daha yüksek iken içerisinde az aktivite bulunan yerler daha ucuz fiyata hizmet sunmaktadır.

Iğdır ve çevresinde bulunan su parkı aquapark fiyatları karşılaştırması yaparken mutlaka tesis içerisinde bulunan etkinlik aktivite olanakların çeşitliğini tesisin ne kadar bir alanda kurulduğunu mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ayrıca Iğdır içindeki gideceğiniz aquapark su parkı yüzme havuzu ve su kaydırakları hakkında diğer ziyaretçilerin yorumlarını iyice okumanızda sizler açısından tercih konusunda yardımcı olacaktır.

Iğdır aquapark fiyatları, Iğdır aquapark ücretleri, Iğdır su kaydırakları fiyatları, Iğdır su parkları fiyatları, Iğdır su parkları ücretleri, Iğdır aquapark fiyat, Iğdır su kaydırakları ücretleri

Iğdır ve çevresinde aquapark su parkı kaydırakları yüzme havuzu eğlence parkları bulunan iller şehirler yerler tatil beldeleri listesi ;

Iğdır · igdir · Aralık · Karakoyunlu · Tuzluca
Halfeli · Hoşhaber · Melekli

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Tekirova Aquaparklı 0-14 Yaş Ücretsiz Oteller Tesisler Tatil Paketleri

  Tekirova Aquaparklı 0-14 Yaş Ücretsiz Oteller Tesisler Tatil Paketleri

  0-14 Yaş Ücretsiz Aquaparklı Oteller Tekirova (Antalya) 15/06/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Tekirova Aquaparklı 0-14 Yaş Ücretsiz Oteller Tesisler Tatil Paketleri, Rixos Premium Tekirova Paylaş Beğendiklerime Ekle Tekirova, Antalya. Aile odası ve özel oda tipleri haricinde yapılacak 2+1 konaklamalarda çocuk misafirlere tek yatak veriliyor. ...

 • Antalya Aquaparklı 5 Yıldızlı Oteller 0-14 Yaş Ücretsiz İndirimli Tesisler

  Antalya Aquaparklı 5 Yıldızlı Oteller 0-14 Yaş Ücretsiz İndirimli Tesisler

  5 Yıldızlı Aquapark Oteller (Antalya) 15/06/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Aquaparklı 5 Yıldızlı Oteller 0-14 Yaş Ücretsiz İndirimli Tesisler, IC Hotels Green Palace Paylaş Beğendiklerime Ekle Lara-Kundu, Antalya. Tesisin ana restoranı ve odaları 2015 yılında renovasyon çalışması ile yenilendi. Tesisin yeni mini clu...

 • Belek Aquaparklı En Ucuz İyi Oteller Ekonomik Su Kaydıraklı

  Belek Aquaparklı En Ucuz İyi Oteller Ekonomik Su Kaydıraklı

  Aquaparklı En Ucuz Oteller Belek (Antalya) 15/06/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Belek Aquaparklı En Ucuz İyi Oteller Ekonomik Su Kaydıraklı Güral Premier Belek Paylaş Beğendiklerime Ekle İskele Mevkii, Belek, Antalya Tesiste hizmet veren açık ve kapalı alanların kullanımı (restoranlar, aquapark, barlar, havuzlar vb.), mevsim şar...

Iğdır aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquapa... Iğdır, Turkey Aquaparklı Oteller www.antalyaaquapark.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Aquapark Su Parkları Fiyatları