Iğdır Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı Iğdır, Turkey Aquaparklı Oteller | www.antalyaaquapark.com
Su eğlence tema parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz etkinlik aktivite tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama forum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Iğdır Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı

 • İlan numarası : #901 > 80 kez görüntülendi
 • 23.00 TL
 • Yayın tarihi: 10/09/2016
 • Değiştirilme tarihi: 08/07/2017
  • Iğdır, Turkey

Iğdır aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntüleri videoları aquaparka nasıl gidilir ulaşım
Yaz aylarında Iğdır içinde yaşayan ve dışardan tatile gelen yüzbinlerce yerli ve yabancı tatilcinin en çok tercih ettiği yerlerden biriside şüphesiz su parkları ve kaydıraklarıdır.
Özellikle Haziran ayı başında birden artan sıcaklık ve nemle birlikte Iğdır ve çevresinde hava sıcaklığı bunaltıcı seviyelere ulaştığından tatilciler ve kent sakinleri kendileri serinletici yerlere atmaktadır.
Iğdır içi en iyi serinletici yerlerin başında deniz ve su parkları aquapark gelmektedir.

Şehrin en güzel yerine inşaa edilen ve ulaşımı şehiriçi toplu ulaşım belediye otobüsü halk otobüsleri ile kolayca yapılabilen Iğdır aquapark havaların sıcak olduğu tüm aylarda hizmet vermektedir.
Iğdır aquapark su parkı kaydırakları bilet giriş ücretleri fiyatları yetişkin genç ve çocuk kategorisi olarak 3 ayrı şekilde kategorize edilemektedir.
Iğdır merkezde bulunan aquapark ve su parklarında en ucuz bilet fiyatı tabiki çocuklar için uygulanmaktadır.

İçerisinde su kaydırakları kamikaze nehir tüneli dalga havuzu karanlık tünel gibi yüzlerce çeşit adrenalin eğlence dolu aktivitenin bulunduğu Iğdır aquapark su parkı başta turistler olmak üzere yerli ve yabancı ziyaretçilerine haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
Iğdır aqupark giriş ücretleri resmi web sitesi üzerinden online olarak alınabildiği gibi şehir fırsatları siteleri turizm seyahat tur firmaları rehberlerinden de alınabilmektedir.

Iğdır aquapark öğrenci ve emekliler için özel abonelik üyelik sistemi uygulamakta olup bu kartları ücretsiz temin edip sezon boyu müteakip kullanımlarınızda % 70 lere varan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
Iğdır aquapark, Iğdır, aquapark, Iğdır aquapark fiyatları, Iğdır aquapark nerede, Iğdır aquapark adresi, Iğdır aquapark giriş ücreti, Iğdır aquapark yorumları, Iğdır aquapark eğlence parkı

Iğdır ili
İl merkezi
Iğdır
Bağlı ilçeler
Aralık · Karakoyunlu · Tuzluca


Iğdır, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde ve Türkiye'nin en doğusunda yer alan bir ildir. Merkezi Iğdır kentidir.

Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde yer almaktadır. 27 Mayıs 1992 tarihinde Kars ili'nden ayrılarak Türkiye'nin 76. ili olmuştur. 4 ilçe, 8 belediye ve 157 köyden oluşur.

Önemli bir kültür kavşağında bulunan il Ermenistan, Azerbaycan ve İran ile sınır komşusudur ve Türkiye'nin üç ülkeyle sınırı olan tek ilidir..

Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'nın yüz ölçümünün üçte biri, il merkezine bağlı Suveren köyü'nün sınırları içindedir. Ayrıca Ağrı Dağı, ilin her köşesinden rahatlıkla görülebilmektedir. TBMM'ye her seçimde 2 milletvekili göndermektedir.

Halkın temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır.

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Tekirova Aquaparklı 0-14 Yaş Ücretsiz Oteller Tesisler Tatil Paketleri

  Tekirova Aquaparklı 0-14 Yaş Ücretsiz Oteller Tesisler Tatil Paketleri

  0-14 Yaş Ücretsiz Aquaparklı Oteller Tekirova (Antalya) 15/06/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Tekirova Aquaparklı 0-14 Yaş Ücretsiz Oteller Tesisler Tatil Paketleri, Rixos Premium Tekirova Paylaş Beğendiklerime Ekle Tekirova, Antalya. Aile odası ve özel oda tipleri haricinde yapılacak 2+1 konaklamalarda çocuk misafirlere tek yatak veriliyor. ...

 • Antalya Aquaparklı 5 Yıldızlı Oteller 0-14 Yaş Ücretsiz İndirimli Tesisler

  Antalya Aquaparklı 5 Yıldızlı Oteller 0-14 Yaş Ücretsiz İndirimli Tesisler

  5 Yıldızlı Aquapark Oteller (Antalya) 15/06/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Aquaparklı 5 Yıldızlı Oteller 0-14 Yaş Ücretsiz İndirimli Tesisler, IC Hotels Green Palace Paylaş Beğendiklerime Ekle Lara-Kundu, Antalya. Tesisin ana restoranı ve odaları 2015 yılında renovasyon çalışması ile yenilendi. Tesisin yeni mini clu...

 • Belek Aquaparklı En Ucuz İyi Oteller Ekonomik Su Kaydıraklı

  Belek Aquaparklı En Ucuz İyi Oteller Ekonomik Su Kaydıraklı

  Aquaparklı En Ucuz Oteller Belek (Antalya) 15/06/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Belek Aquaparklı En Ucuz İyi Oteller Ekonomik Su Kaydıraklı Güral Premier Belek Paylaş Beğendiklerime Ekle İskele Mevkii, Belek, Antalya Tesiste hizmet veren açık ve kapalı alanların kullanımı (restoranlar, aquapark, barlar, havuzlar vb.), mevsim şar...

Iğdır aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntüleri... Iğdır, Turkey Aquaparklı Oteller www.antalyaaquapark.com üzerinde ilanı veren yayınlayan www.antalyaaquapark.com