Edirne Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri Edirne, Turkey En Ucuz Aquapark Otelleri | www.antalyaaquapark.com
Su eğlence tema parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz etkinlik aktivite tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama forum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Edirne Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri

 • İlan numarası : #1242 > 66 kez görüntülendi
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: 08/07/2017
 • Değiştirilme tarihi: 08/07/2017
  • Edirne, Turkey

Edirne aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları.

Edirne’ye gitmeyi düşünüyorsanız ve Edirne’ye gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Edirne’de yapmanız gerekenler. Edirne’ye gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Edirne’de keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Edirne denince akla ilk gelen şeyler Mimar Sinan’ın ustalık eseri Selimiye Camii, Kırkpınar Yaylı Güreşleri ve Meriç Nehridir. Bunların yanı sıra Edirne’nin tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Edirne’ye ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.
Edirne’ye gittiğiniz zaman yapılacaklar listenize Saatli Medrese, Meriç Nehri, Peykler Medresesi, Edirne Müzesi, Ainos Antik Kenti, Tunca Nehri, Selimiye Arasta Çarşısı ve Ali Paşa Çarşısında gezmeyi, Deva-i misk tatlısından yemeği, misk sabunu ve peynir şekeri almayı mutlaka ekleyin.

Özellikle yaz aylarında Edirne ve çevresinde yaşayanların kavurucu sıcaklardan kurtarıcısı olan su parkları kaydırakları yüzme havuzları 7'den yetmişe herkesin akın ettiği önemli yerler arasında bulunur.

Web sayfamız üzerinde başta Edirne olmak üzere bulunduğunuz şehirde veya şehire en yakın aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları su parkı kaydırakları olan bulunan otelleri tatil köylerini görüntüleyebilir ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Edirne merkezde veya tatile gideceğiniz tatil beldesindeki su parkları aquaparklar su kaydırakları ve eğlence merkezlerinin çocuk yetişkin emekliler öğrenciler için giriş ücretlerini ve bilet fiyatlarını öğrenmek için web sitemizden online sorgulama yapabilirsiniz.

Edirne ve çevresindeki her su parkı ve aquapark sahip olduğu alan büyüklüğü aktivite etkinlik ve kaydırak çeşitlerine göre farklı fiyatlar sunmaktadırlar.

Su kaydırakları ve içerisinde bulunan eğlence aktiviteler etkinlikler çok zengin olan geniş alana kurulu Edirne su parkları fiyatları daha yüksek iken içerisinde az aktivite bulunan yerler daha ucuz fiyata hizmet sunmaktadır.

Edirne ve çevresinde bulunan su parkı aquapark fiyatları karşılaştırması yaparken mutlaka tesis içerisinde bulunan etkinlik aktivite olanakların çeşitliğini tesisin ne kadar bir alanda kurulduğunu mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ayrıca Edirne içindeki gideceğiniz aquapark su parkı yüzme havuzu ve su kaydırakları hakkında diğer ziyaretçilerin yorumlarını iyice okumanızda sizler açısından tercih konusunda yardımcı olacaktır.

Edirne aquapark fiyatları, Edirne aquapark ücretleri, Edirne su kaydırakları fiyatları, Edirne su parkları fiyatları, Edirne su parkları ücretleri, Edirne aquapark fiyat, Edirne su kaydırakları ücretleri

Edirne ve çevresinde aquapark su parkı kaydırakları yüzme havuzu eğlence parkları bulunan iller şehirler yerler tatil beldeleri listesi ;

Edirne Enez Havsa İpsala Keşan Lalapaşa Meriç Süloğlu Uzunköprü Kesan Lalapasa Meric Suloglu Uzunkopru Kapıkule Kapikule
Abdurrahman Ayşekadın Babademirtaş Barutluk Binevler Çavuşbey Dilaverbey Esentepe Fatih İstasyon Kaleiçi Karaağaç Kavgaz Kıyık Kirişhane Kocasinan Kooperatifevleri Küçükpazar Kutlutaş Medrese Ali Bey Menzilahır Meydan Mithatpaşa Muradiye Murat Nişancıpaşa Sabuni Saraçhane Sarıcapaşa Şükrüpaşa Talatpaşa Taşlık Umurbey Yancıkçı Şahin Yeniimaret Yıldırım

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Belek Ucuz Aquapark Otelleri Tesisleri Kampanyalar Fiyatlar

  Belek Ucuz Aquapark Otelleri Tesisleri Kampanyalar Fiyatlar

  En Ucuz Aquapark Otelleri Belek (Antalya) 15/06/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Belek Ucuz Aquapark Otelleri Tesisleri Kampanyalar Fiyatlar Rixos Premium Belek Paylaş Beğendiklerime Ekle İleribaşı Mevkii, Antalya. 20.04.2018 tarihi itibariyle tesiste yapılacak konaklamalarda, geceleme sayısı kadar The Land Of Legends Theme Park ...

 • Ereğli Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri

  Ereğli Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri

  En Ucuz Aquapark Otelleri Ereğli (Zonguldak) 16/07/2017 İlanı verenle iletişime geç

  Ereğli Zonguldak aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları. Muhteşem güzel bir yer, belki de söylendiği gibi, “Küçük İstanbul”. Başka bi...

 • Kırklareli Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı

  Kırklareli Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı

  En Ucuz Aquapark Otelleri (Kırklareli) 11/09/2016 23.00 TL

  Kırklareli aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntüleri videoları aquaparka nasıl gidilir ulaşım Yaz aylarında Kırklareli içinde yaşayan ve dışardan tatile gele...

Edirne aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquap... Edirne, Turkey En Ucuz Aquapark Otelleri www.antalyaaquapark.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Aquapark Su Parkları Fiyatları