Gaziemir Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı Gaziemir, İzmir, Turkey Nereler Gezilir | www.antalyaaquapark.com
Su eğlence tema parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz etkinlik aktivite tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama forum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Gaziemir Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı

 • İlan numarası : #84 > 811 kez görüntülendi
 • 4.00 TL
 • Yayın tarihi: 09/07/2016
 • Değiştirilme tarihi: 08/07/2017
  • Gaziemir, İzmir, Turkey

Gaziemir aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntüleri videoları aquaparka nasıl gidilir ulaşım
Yaz aylarında Gaziemir İzmir içinde yaşayan ve dışarıdan tatile gelen yüz binlerce yerli ve yabancı tatilcinin en çok tercih ettiği yerlerden biriside şüphesiz su parkları ve kaydıraklarıdır.
Özellikle Haziran ayı başında birden artan sıcaklık ve nemle birlikte Gaziemir İzmir ve çevresinde hava sıcaklığı bunaltıcı seviyelere ulaştığından tatilciler ve kent sakinleri kendileri serinletici yerlere atmaktadır.
Gaziemir içi en iyi serinletici yerlerin başında deniz ve su parkları aquapark gelmektedir.

Şehrin en güzel yerine inşaa edilen ve ulaşımı şehiriçi toplu ulaşım belediye otobüsü halk otobüsleri ile kolayca yapılabilen Gaziemir aquapark havaların sıcak olduğu tüm aylarda hizmet vermektedir.
Gaziemir aquapark su parkı kaydırakları bilet giriş ücretleri fiyatları yetişkin genç ve çocuk kategorisi olarak 3 ayrı şekilde kategorize edilemektedir.
Gaziemir merkezde ve İzmir ili içerisinde bulunan aquapark ve su parklarında en ucuz bilet fiyatı tabiki çocuklar için uygulanmaktadır.

İçerisinde su kaydırakları kamikaze nehir tüneli dalga havuzu karanlık tünel gibi yüzlerce çeşit adrenalin eğlence dolu aktivitelerin bulunduğu Gaziemir aquapark su parkı başta turistler olmak üzere yerli ve yabancı ziyaretçilerine haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
Gaziemir aquapark giriş ücretleri resmi web sitesi üzerinden online olarak alınabildiği gibi şehir fırsatları siteleri turizm seyahat tur firmaları rehberlerinden de alınabilmektedir.

Gaziemir aquapark öğrenci ve emekliler için özel abonelik üyelik sistemi uygulamakta olup bu kartları ücretsiz temin edip sezon boyu müteakip kullanımlarınızda % 70 lere varan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
Gaziemir aquapark, Gaziemir, aquapark, Gaziemir aquapark fiyatları, Gaziemir aquapark nerede, Gaziemir aquapark adresi, Gaziemir aquapark giriş ücreti, Gaziemir aquapark yorumları, Gaziemir aquapark eğlence parkı
İzmir Aktepe Atatürk Atıfbey Beyazevler Binbaşı Reşat Bey Dokuz Eylül Emrez Fatih Gazi Gazikent Hürriyet Irmak Menderes Sevgi Yeşil Zafer


Gaziemir, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı metropol ilçelerden biridir. Batısında ve kuzeyinde Karabağlar, doğusunda Buca, güneyinde Menderes ilçeleri ile çevrilidir. İlçenin yüzölçümü 63 km²’dir. Köyü yoktur, 1 beldesi (Sarnıç) bulunmaktadır. 1965'e kadar taşıdığı tarihi ismi Seydiköy'dür.

Gaziemir’de 13 İlkokul, 12 Ortaokul, 8 Orta Öğretim Kurumu bulunmakta; 18,669 öğrencinin eğitim gördüğü bu okullarda, 782 öğretmen görev yapmaktadır. İlçede, sağlık hizmetleri, 1 semt polikliniği, 6 sağlık ocağı, 2 sağlık evi ve 1 verem savaş dispanseri tarafından verilmektedir.

Rumeli göçmenlerinin ağırlıklı unsuru oluşturduğu bir nüfus yapısına sahip olan Gaziemir, günümüzde ilçe hudutları içinde bulunan askeri birliklerin çekirdeğini teşkil eden Hava Teknik Eğitim Komutanlığı'nın kurulması ve sonraki yıllarda gelişen Ulaştırma Tugay Komutanlığı ile önemli bir askeri potansiyeli bünyesinde barındıran farklı bir yerleşim birimi haline gelmiştir. Gaziemir, son yıllarda sanayinin ve ticaretin geliştiği bir bölge olarak ortaya çıkmıştır. Merkezde, Akçay Caddesi üzerinde tekstil ve mobilya üretim imalathaneleri ve satış mağazaları yer alır. Sarnıç beldesi etrafında sanayi kuruluşları toplanır. Gaziemir, sanayi ve ticaret gücü yanında, sahip olduğu üstün konut potansiyeliyle de önem kazanmıştır. Adnan Menderes Havalimanı, İzmir Fuar Kompleksi, Ege Serbest Bölgesi ve Uzay Kampı Türkiye, Gaziemir sınırları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca İzmir Optimum Outlet buradadır.

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Avcılar Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri

  Avcılar Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri

  Nereler Gezilir Avcılar (İstanbul) 15/07/2017 İlanı verenle iletişime geç

  Avcılar aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları. Bugün İstanbul’un en kalabalık ve en büyük ilçesi olan Avcılar’da görebileceğiniz baz...

Gaziemir aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntül... Gaziemir, İzmir, Turkey Nereler Gezilir www.antalyaaquapark.com üzerinde ilanı veren yayınlayan www.antalya-aquapark.com