Su eğlence tema parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz etkinlik aktivite tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama forum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Fatsa İş İlanları Eleman Personel Arayanlar Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2117 46 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Fatsa, Ordu, Türkiye

Fatsa iş ilanları eleman personel arayanlar aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları firmalar şirketler havuzlar eğlence tema parkları spor salonları www.antalyaaquapark.com'da. Su aqua parkı yüzme havuzu olan oteller siteler yerler konaklama tesisleri firmaları şirketleri güncel en son eleman personel aranıyor ilanları iş başvurusu.

Fatsa ve çevresinde iş arayanlar için en iyi çalışacak yerlerden ve iş çalışma olanakları sunan mekanlardan birisi ise su parkları aquaparklar yüzme havuzları ve havuz bulunan site spor salonu otel tatil köyü pansiyon vs gibi yerlerdir.

Fatsa merkezde bulunan aquaparklar su parkları eğlence mekanları yüzme havuzları gibi yerler firmalar şirketler başta gümüş bronz cankurtaran, havuzcu, teknik servis elemanı, elektrikçi, gişe bilet satış elemanı, kasiyer, meydancı, temizlikçi, aşçı, gözlemeci, bulaşıkçı, güvenlik elemanı görevlisi, müdür, tesis saha sorumlusu, işletme müdürü, çağrı merkezi, satış pazarlama, muhasebe elemanı, rezervasyon sorumlusu gibi pozisyonlarda bir çok vasıflı vasıfsız personele ihtiyaç duyarlar.
Bunun yanısıra aquapark yüzme havuzu su parkları içerisinde bulunan market otopark sinema cafe restaurant lokanta bar gibi bölümlerde bay bayan part time tam zamanlı eleman personel alımı yapmaktadır.

Fatsa içi tesisinize eleman personel arıyorum diyorsanız www.antalyaaquapark.com ücretsiz ilan verme yayınlama sitesi üzerinde ilanlarınızı yayınlayarak iş arayanlar ile ücretsiz iletişim kurabilirsiniz onlardan iş başvurusu cv kabul edebilirsiniz.

Fatsa su parkları yüzme havuzları aquaparklar tema eğlence parkları iş başvurusu nasıl yapılır? www.antalyaaquapark.com üzerinde eleman aranıyor ilanları yayınlayan yerlerin ilanlarının altındaki yorumlar kısmına hangi pozisyonda departmanda çalışmak istediğinizi belirten ve hakkınızda kısa özgeçmiş metini bulunan bilgileri yazınız ve yayınlayınız ilgili işletme sizinle iletişime geçecektir.
Ayrıca kendi " ....pozisyonunda iş arıyorum " ilanınızı yayınlayarak iş bulma şansınızı artırabilirsiniz. İlanınızı yayınlarken hangi şehirde hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi geçmiş iş tecrübelerinizi mesleki eğitim ve sertifikalarınız hakkında bilgiler yayınlayınız.

Fatsa merkezde en çok aranan ihtiyaç duyulan işler ; part full time gece gündüz haftasonu dün bugün acil son dakika güncel yeni sezonluk bay bayan vasıflı vasıfsız iş ilanları eleman personel arayan firmalar şirketler yerler.
2018 yılı 2019 senesi 2020 yılları ve diğer yıllarda en yeni ilanlardan haberdar olmak için web sitemizin abone ol bölümüne ücretsiz abonelik kaydı yaparak ve Facebook Twitter Instagram Youtube gibi sayfalarımıza abone olarak ücretsiz bildirim olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Diğer ilçeler kasabalar beldeler iller yerleşim yerleri listesi adları isimleri ;

Ordu Fatsa Ahmetler Arpalık Aslancami Aşağıardıç Aşağıtepe Aşağıyavaş Ayazlı Bacanak Bağlarca Bahçeler Başköy Beyceli Bolaman Bozdağı Bucaklı Buhari Bülbül Büyükkoç Çömlekli Çöteli Demirci Dereyurt Dolunay Duayeri Dumlupınar Düğünlük Eskiordu Evkaf Fatih Geyikçeli Gölköy Hamlık Hatipli Hıdırbeyli Hoylu Ilıca İnönü İslamdağ Kabakdağı Kaleönü Karataş Kayaca Kılavuzömer Kılıçlı Konakbaşı Kösebucağı Kulak Kurtuluş Küçükkoç Mehmetakif Meşebükü Mustafakemalpaşa Oluklu Örencik Sakarya Salihli Saraytepe Sazcılar Sefaköy Sudere Şerefiye Tahtabaş Taşlıca Tayalı Tepecik Yalıköy Yapraklı Yassıbahçe Yassıtaş Yavaş Yenidoğan Yenikent Yeniyurt Yeşilköy Yeşiltepe Yukarıardıç Yukarıbahçeler Yukarıtepe Yusuflu

Yayın tarihi: Nisan 16, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan VerYoutube video

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Hayrabolu İş İlanları Eleman Personel Arayanlar Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları

  Hayrabolu İş İlanları Eleman Personel Arayanlar Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları

  Eleman Arayan Su Parkları Hayrabolu (Tekirdağ) İçerik / İlan No : # 2048 37kez okundu. Nisan 16, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Hayrabolu iş ilanları eleman personel arayanlar aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları firmalar şirketler havuzlar eğlence tema parkları spor salonları www.antalyaaquapark.com'da. Su aqua parkı yüzme havuzu olan oteller siteler yerler k...

 • Ergene İş İlanları Eleman Personel Arayanlar Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları

  Ergene İş İlanları Eleman Personel Arayanlar Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları

  Eleman Arayan Su Parkları Ergene (Tekirdağ) İçerik / İlan No : # 2047 17kez okundu. Nisan 16, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Ergene iş ilanları eleman personel arayanlar aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları firmalar şirketler havuzlar eğlence tema parkları spor salonları www.antalyaaquapark.com'da. Su aqua parkı yüzme havuzu olan oteller siteler yerler kona...

 • Eceabat İş İlanları Eleman Personel Arayanlar Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları

  Eceabat İş İlanları Eleman Personel Arayanlar Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları

  Eleman Arayan Su Parkları Eceabat (Çanakkale) İçerik / İlan No : # 1968 29kez okundu. Nisan 16, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Eceabat iş ilanları eleman personel arayanlar aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları firmalar şirketler havuzlar eğlence tema parkları spor salonları www.antalyaaquapark.com'da. Su aqua parkı yüzme havuzu olan oteller siteler yerler kon...