Demre Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri | Aquapark Su Parkı Kaydırakları Kaydırağı Fiyatları Fiyat Ücret
Su eğlence parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

İlanı verenle iletişime geç Demre Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri Demre

Yayınlanma tarihi: 2017/07/10
Güncellenme tarihi: 2017/07/10
 • Konum: Demre, Antalya, Turkey

Demre aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları.

Türkiye'nin doğal güzellikleri, tarihi eserleri, pırıl pırıl denizi ve seracılığın odak noktası Demre, Kekova Körfezi'ne en yakın çıkış kapısı konumunda. Toros dağları eteklerinde ve Akdeniz'in turkuaz renkli denizi arasında yer alan Demre, bahar aylarında limon ve portakal çiçeklerinin mis gibi kokularıyla, yerli yabancı tüm turistleri büyülüyor. Likya medeniyetinin izlerini taşıyan kentte; çocukların, denizlerin ve gezginlerin koruyucusu sayılan St. Nikolaus Kilisesi, en önemli ziyaret yeri olarak kabul ediliyor. Bu nedenle de yurt dışından gelen katılımcılarla her yıl çeşitli etkinliklere sahne oluyor. Ağaçlarla ve çiçeklerle kaplı bahçede heykeli olan Noel Baba ve St. Nikolaus Kilisesi, dış etkilere karşı yapılan özel bir çatı altında korunuyor. Yer mozaikleri, kemerli salon ve odaları, lahitleriyle binlerce turistin ziyaret ettiği kilise, ilginç ve oldukça başarılı bir akustik ses düzenine sahip. Sahne altındaki ses tüneli kapısında duranlar, tünelin diğer ağzında konuşulanları çok şaşırtıcı bir şekilde, ekolu bir efektle duyabiliyorlar.

Özellikle yaz aylarında Demre ve çevresinde yaşayanların kavurucu sıcaklardan kurtarıcısı olan su parkları kaydırakları yüzme havuzları 7'den yetmişe herkesin akın ettiği önemli yerler arasında bulunur.

Web sayfamız üzerinde başta Demre olmak üzere bulunduğunuz şehirde veya şehire en yakın aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları su parkı kaydırakları olan bulunan otelleri tatil köylerini görüntüleyebilir ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Demre merkezde veya tatile gideceğiniz tatil beldesindeki su parkları aquaparklar su kaydırakları ve eğlence merkezlerinin çocuk yetişkin emekliler öğrenciler için giriş ücretlerini ve bilet fiyatlarını öğrenmek için web sitemizden online sorgulama yapabilirsiniz.

Demre ve çevresindeki her su parkı ve aquapark sahip olduğu alan büyüklüğü aktivite etkinlik ve kaydırak çeşitlerine göre farklı fiyatlar sunmaktadırlar.

Su kaydırakları ve içerisinde bulunan eğlence aktiviteler etkinlikler çok zengin olan geniş alana kurulu Demre su parkları fiyatları daha yüksek iken içerisinde az aktivite bulunan yerler daha ucuz fiyata hizmet sunmaktadır.

Demre ve çevresinde bulunan su parkı aquapark fiyatları karşılaştırması yaparken mutlaka tesis içerisinde bulunan etkinlik aktivite olanakların çeşitliğini tesisin ne kadar bir alanda kurulduğunu mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ayrıca Demre içindeki gideceğiniz aquapark su parkı yüzme havuzu ve su kaydırakları hakkında diğer ziyaretçilerin yorumlarını iyice okumanızda sizler açısından tercih konusunda yardımcı olacaktır.

Demre aquapark fiyatları, Demre aquapark ücretleri, Demre su kaydırakları fiyatları, Demre su parkları fiyatları, Demre su parkları ücretleri, Demre aquapark fiyat, Demre su kaydırakları ücretleri

Demre ve çevresinde aquapark su parkı kaydırakları yüzme havuzu eğlence parkları bulunan iller şehirler yerler tatil beldeleri listesi ;

Antalya Demre Kale Beymelek Myra Kaleüçağız Üçağız Kekova Simena Çayağzı
Belören Çağman Çevreli Davazlar Gürses Kapaklı Köşkerler Yavu Köyü Gökçeyazı Dirgenler
Kaleucagzi Ucagiz Cayagzi

Antalya Demre Kale Beymelek Myra Kaleüçağız Üçağız Kekova Simena Çayağzı
Belören Çağman Çevreli Davazlar Gürses Kapaklı Köşkerler Yavu Köyü Gökçeyazı Dirgenler
Kaleucagzi Ucagiz Cayagzi

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

İlanı verenle iletişime geç Paylaş İletişim İlanını ücretsiz yayınla

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • İzmir Aquapark İletişim Telefon Numarası Tel No
  İzmir Aquapark İletişim Telefon Numarası Tel No
  Aquapark Servis Saatleri - (İzmir) - 2017/07/19 İlanı verenle iletişime geç

  İzmir Aquapark iletişim telefon numarası tel no resmi sitesi ucuz en iyi güzel aquaparklar fiyatları ücretleri bayanlar günü indirimli ucuz günler yorumlar şikayetler. İzmir'in her köşesi, gezilecek yerlerle dolu olup, bu şehirde yapacak çok aktivite...

 • Çamlıyayla Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı
  Çamlıyayla Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı
  Aquapark Servis Saatleri - Çamlıyayla (Mersin) - 2016/09/11 23.00 TL

  Çamlıyayla aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntüleri videoları aquaparka nasıl gidilir ulaşım Yaz aylarında Çamlıyayla Mersin içinde yaşayan ve dışarıdan tat...

 • Tekirova Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı
  Tekirova Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı
  Aquapark Servis Saatleri - Kemer (Antalya) - 2016/07/09 23.00 TL

  Tekirova Kemer aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntüleri videoları aquaparka nasıl gidilir ulaşım Yaz aylarında Tekirova Kemer Antalya içinde yaşayan ve dışa...

Yorumlar

  Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)