Kumkuyu Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri | Aquapark Su Parkı Kaydırakları Kaydırağı Fiyatları Fiyat Ücret
Su eğlence parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

İlanı verenle iletişime geç Kumkuyu Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri Kumkuyu

Yayınlanma tarihi: 2017/07/17
Güncellenme tarihi: 2017/07/17
  • Konum: Kumkuyu, Mersin, Turkey

Kumkuyu aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları.

Mersin'in Erdemli ilçesine bağlı Kumkuyu kasabası tipik bir Akdeniz Bölgesi yerleşimi. Eğer yolunuz bu sevimli kasabaya düşerse görmenizi önerdiğimiz yerler şöyle:
Kumkuyu son yıllarda turizm açısından gelişen bir bölge. Özellikle yaz aylarında artan kasaba nüfusunun en çok rağbet ettiği yerler masmavi denizle buluşulan plajlar. Kumkuyu'da Zincirlikuyu ve Töbank isminde iki tane plaj var. Berrak denizle buluşacağınız bu plajları görmenizi mutlaka öneriyoruz.

Kumkuyu bir yat limanına ve balıkçı barınağına sahip. Modern bir marina olan yat limanı ve çevresini görmenizi tavsiye ediyoruz.

Özellikle yaz aylarında Kumkuyu ve çevresinde yaşayanların kavurucu sıcaklardan kurtarıcısı olan su parkları kaydırakları yüzme havuzları 7'den yetmişe herkesin akın ettiği önemli yerler arasında bulunur.

Web sayfamız üzerinde başta Kumkuyu olmak üzere bulunduğunuz şehirde veya şehire en yakın aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları su parkı kaydırakları olan bulunan otelleri tatil köylerini görüntüleyebilir ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Kumkuyu merkezde veya tatile gideceğiniz tatil beldesindeki su parkları aquaparklar su kaydırakları ve eğlence merkezlerinin çocuk yetişkin emekliler öğrenciler için giriş ücretlerini ve bilet fiyatlarını öğrenmek için web sitemizden online sorgulama yapabilirsiniz.

Kumkuyu ve çevresindeki her su parkı ve aquapark sahip olduğu alan büyüklüğü aktivite etkinlik ve kaydırak çeşitlerine göre farklı fiyatlar sunmaktadırlar.

Su kaydırakları ve içerisinde bulunan eğlence aktiviteler etkinlikler çok zengin olan geniş alana kurulu Kumkuyu su parkları fiyatları daha yüksek iken içerisinde az aktivite bulunan yerler daha ucuz fiyata hizmet sunmaktadır.

Kumkuyu ve çevresinde bulunan su parkı aquapark fiyatları karşılaştırması yaparken mutlaka tesis içerisinde bulunan etkinlik aktivite olanakların çeşitliğini tesisin ne kadar bir alanda kurulduğunu mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ayrıca Kumkuyu içindeki gideceğiniz aquapark su parkı yüzme havuzu ve su kaydırakları hakkında diğer ziyaretçilerin yorumlarını iyice okumanızda sizler açısından tercih konusunda yardımcı olacaktır.

Kumkuyu aquapark fiyatları, Kumkuyu aquapark ücretleri, Kumkuyu su kaydırakları fiyatları, Kumkuyu su parkları fiyatları, Kumkuyu su parkları ücretleri, Kumkuyu aquapark fiyat, Kumkuyu su kaydırakları ücretleri

Kumkuyu ve çevresinde aquapark su parkı kaydırakları yüzme havuzu eğlence parkları bulunan iller şehirler yerler tatil beldeleri listesi ;

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

İlanı verenle iletişime geç Paylaş İletişim İlanını ücretsiz yayınla

Yararlı bilgi

  • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
  • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
  • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
  • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorumlar

    Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)