Iğdır Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Par | Aquapark Su Parkı Kaydırakları Kaydırağı Fiyatları Fiyat Ücret
Su eğlence parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

23.00 TL Iğdır Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı

Yayınlanma tarihi: 2016/09/10
Güncellenme tarihi: 2017/07/08
 • Konum: Iğdır, Turkey

Iğdır aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntüleri videoları aquaparka nasıl gidilir ulaşım
Yaz aylarında Iğdır içinde yaşayan ve dışardan tatile gelen yüzbinlerce yerli ve yabancı tatilcinin en çok tercih ettiği yerlerden biriside şüphesiz su parkları ve kaydıraklarıdır.
Özellikle Haziran ayı başında birden artan sıcaklık ve nemle birlikte Iğdır ve çevresinde hava sıcaklığı bunaltıcı seviyelere ulaştığından tatilciler ve kent sakinleri kendileri serinletici yerlere atmaktadır.
Iğdır içi en iyi serinletici yerlerin başında deniz ve su parkları aquapark gelmektedir.

Şehrin en güzel yerine inşaa edilen ve ulaşımı şehiriçi toplu ulaşım belediye otobüsü halk otobüsleri ile kolayca yapılabilen Iğdır aquapark havaların sıcak olduğu tüm aylarda hizmet vermektedir.
Iğdır aquapark su parkı kaydırakları bilet giriş ücretleri fiyatları yetişkin genç ve çocuk kategorisi olarak 3 ayrı şekilde kategorize edilemektedir.
Iğdır merkezde bulunan aquapark ve su parklarında en ucuz bilet fiyatı tabiki çocuklar için uygulanmaktadır.

İçerisinde su kaydırakları kamikaze nehir tüneli dalga havuzu karanlık tünel gibi yüzlerce çeşit adrenalin eğlence dolu aktivitenin bulunduğu Iğdır aquapark su parkı başta turistler olmak üzere yerli ve yabancı ziyaretçilerine haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
Iğdır aqupark giriş ücretleri resmi web sitesi üzerinden online olarak alınabildiği gibi şehir fırsatları siteleri turizm seyahat tur firmaları rehberlerinden de alınabilmektedir.

Iğdır aquapark öğrenci ve emekliler için özel abonelik üyelik sistemi uygulamakta olup bu kartları ücretsiz temin edip sezon boyu müteakip kullanımlarınızda % 70 lere varan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
Iğdır aquapark, Iğdır, aquapark, Iğdır aquapark fiyatları, Iğdır aquapark nerede, Iğdır aquapark adresi, Iğdır aquapark giriş ücreti, Iğdır aquapark yorumları, Iğdır aquapark eğlence parkı

Iğdır ili
İl merkezi
Iğdır
Bağlı ilçeler
Aralık · Karakoyunlu · Tuzluca


Iğdır, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde ve Türkiye'nin en doğusunda yer alan bir ildir. Merkezi Iğdır kentidir.

Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde yer almaktadır. 27 Mayıs 1992 tarihinde Kars ili'nden ayrılarak Türkiye'nin 76. ili olmuştur. 4 ilçe, 8 belediye ve 157 köyden oluşur.

Önemli bir kültür kavşağında bulunan il Ermenistan, Azerbaycan ve İran ile sınır komşusudur ve Türkiye'nin üç ülkeyle sınırı olan tek ilidir..

Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'nın yüz ölçümünün üçte biri, il merkezine bağlı Suveren köyü'nün sınırları içindedir. Ayrıca Ağrı Dağı, ilin her köşesinden rahatlıkla görülebilmektedir. TBMM'ye her seçimde 2 milletvekili göndermektedir.

Halkın temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır.

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

İlanı verenle iletişime geç Paylaş İletişim İlanını ücretsiz yayınla

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Arsin Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri
  Arsin Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri
  Karadeniz Aquaparklı Oteller - Arsin (Trabzon) - 2017/07/17 İlanı verenle iletişime geç

  Arsin aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları. Arsin İlçesi Ortaçağdan bu yana yerleşim merkezi olarak varlığını sürdürmekte olup, Fat...

 • Yomra Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri
  Yomra Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri
  En İyi Aquaparklı Oteller - Yomra (Trabzon) - 2017/07/17 İlanı verenle iletişime geç

  Yomra aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları. Trabzon’a çok yakın, hemen dibinde, sanki bir mahallesi gibi. Dolayısı ile, Trabzon ile...

 • Akçaabat Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri
  Akçaabat Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri
  En Güzel Aquaparklı Oteller - Akçaabat (Trabzon) - 2017/07/17 İlanı verenle iletişime geç

  Akçaabat aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları. Akçaabat Gezilecek Yerler ve Konaklama Fikirleri ile Trabzon’ un en hareketli, capca...

Yorumlar

  Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)