Elazığ Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri | Aquapark Su Parkı Kaydırakları Kaydırağı Fiyatları Fiyat Ücret
Su eğlence parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

İlanı verenle iletişime geç Elazığ Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri

Yayınlanma tarihi: 2017/07/08
 • Konum: Elazığ, Turkey

Elazığ aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları.

Harput'u Gezin: Her bir köşesi tarih kokan Harput, Elazığ'a geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri. Oldukça ilginç bir yer olan Harput, Elazığ Merkez'e 10-15 dakika mesafede yer alıyor. Zaten şehir içinde pek çok yerden Harput Tepesi'ni görebiliyorsunuz. Bir rampayı tırmanarak çıkabileceğiniz bu tepeden, tüm Elazığ ayaklarınız altında kalıyor. Harput Kalesi başta olmak üzere, ilçedeki tarihi yerleri keşfedin.

Keban Barajı'nı Görün: Elazığ'da yapılacak şeylerden biri de kesinlikle Keban Barajı'nı görmek olmalı. Elazığ Merkez'e 45 dakika mesafede, Keban ilçe sınırları içerisinde yer alan Keban Barajı'nı, şehrin büyük bir çoğunluğuna yayılmış olan Keban Baraj Gölü'nü görebilirsiniz. Set bölümleri güvenlik tedbirleriyle ziyarete yasak. Ancak suların tahlisine şahit olursanız, tarifi imkansız bir görüntüyle karşılaşmış olacaksınız. Muhteşemliğinin yanı sıra bir hayli ürkütücü olduğunu da belirtelim.

Özellikle yaz aylarında Elazığ ve çevresinde yaşayanların kavurucu sıcaklardan kurtarıcısı olan su parkları kaydırakları yüzme havuzları 7'den yetmişe herkesin akın ettiği önemli yerler arasında bulunur.

Web sayfamız üzerinde başta Elazığ olmak üzere bulunduğunuz şehirde veya şehire en yakın aquaparklar su parkları kaydırakları yüzme havuzları su parkı kaydırakları olan bulunan otelleri tatil köylerini görüntüleyebilir ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Elazığ merkezde veya tatile gideceğiniz tatil beldesindeki su parkları aquaparklar su kaydırakları ve eğlence merkezlerinin çocuk yetişkin emekliler öğrenciler için giriş ücretlerini ve bilet fiyatlarını öğrenmek için web sitemizden online sorgulama yapabilirsiniz.

Elazığ ve çevresindeki her su parkı ve aquapark sahip olduğu alan büyüklüğü aktivite etkinlik ve kaydırak çeşitlerine göre farklı fiyatlar sunmaktadırlar.

Su kaydırakları ve içerisinde bulunan eğlence aktiviteler etkinlikler çok zengin olan geniş alana kurulu Elazığ su parkları fiyatları daha yüksek iken içerisinde az aktivite bulunan yerler daha ucuz fiyata hizmet sunmaktadır.

Elazığ ve çevresinde bulunan su parkı aquapark fiyatları karşılaştırması yaparken mutlaka tesis içerisinde bulunan etkinlik aktivite olanakların çeşitliğini tesisin ne kadar bir alanda kurulduğunu mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ayrıca Elazığ içindeki gideceğiniz aquapark su parkı yüzme havuzu ve su kaydırakları hakkında diğer ziyaretçilerin yorumlarını iyice okumanızda sizler açısından tercih konusunda yardımcı olacaktır.

Elazığ aquapark fiyatları, Elazığ aquapark ücretleri, Elazığ su kaydırakları fiyatları, Elazığ su parkları fiyatları, Elazığ su parkları ücretleri, Elazığ aquapark fiyat, Elazığ su kaydırakları ücretleri

Elazığ ve çevresinde aquapark su parkı kaydırakları yüzme havuzu eğlence parkları bulunan iller şehirler yerler tatil beldeleri listesi ;

Elazığ · Ağın · Alacakaya · Arıcak · Baskil · Karakoçan · Keban · Kovancılar · Maden · Palu · Sivrice · Elazig · Agin · Hazarbaba · Aricak · Karakocan · Kovancilar
Akçakiraz Hankendi İçme Mollakendi Yazıkonak Yurtbaşı

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

İlanı verenle iletişime geç Paylaş İletişim İlanını ücretsiz yayınla

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Kozlu Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri
  Kozlu Aquapark Su Kaydırakları Fiyatları Ücretleri
  Erken Rezervasyon Aquapark Otelleri - Kozlu (Zonguldak) - 2017/07/16 İlanı verenle iletişime geç

  Kozlu aquapark su kaydırakları parkı fiyatları ücretleri giriş ücreti bilet fiyatı ne kadar kaç tl indirim fırsatları en ucuz hesaplı aquaparklar yüzme havuzları. Değirmenağzı Plajı: Zonguldak’ın en güzel, en sakin, en yeşil ve en mavi yerlerinden bi...

 • Kırıkkale Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı
  Kırıkkale Aquapark Aquaparklar Su Parkları Kaydırakları Parkı
  Erken Rezervasyon Aquapark Otelleri - (Kırıkkale) - 2016/09/11 23.00 TL

  Kırıkkale aquapark aquaparklar su parkları parkı kaydırakları giriş ücretleri fiyatları fırsatları kaydırağı olan kaydıraklı oteller görüntüleri videoları aquaparka nasıl gidilir ulaşım Yaz aylarında Kırıkkale içinde yaşayan ve dışardan tatile gelen ...

Yorumlar

  Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)