Gazipaşa Aquapark İletişim Telefon Numarası Tel No Gazipaşa, Antalya, Turkey İş İlanları | www.antalyaaquapark.com
Su eğlence tema parkları kaydırakları aquaparklar yüzme havuzları ve bağlı yan sektörler için ücretsiz etkinlik aktivite tanıtım bilgilendirme duyuru bilgi paylaşım ekipman malzeme aksesuar alım satım ilanları yayınlama forum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Gazipaşa Aquapark İletişim Telefon Numarası Tel No

 • İlan numarası : #1641 > 41 kez görüntülendi
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: 20/07/2017
 • Değiştirilme tarihi: 20/07/2017
  • Gazipaşa, Antalya, Turkey

Gazipaşa Aquapark iletişim telefon numarası tel no resmi sitesi ucuz en iyi güzel aquaparklar fiyatları ücretleri bayanlar günü indirimli ucuz günler yorumlar şikayetler.

Tarihi MÖ 2000li yıllara uzanan Gazipaşanın ilk sakinleri Hititlerin bir kolu olan Luvilerdir. Yunanlılara, Romalılara, Selçuklulara, Karamanoğullarına da ev sahipliği yapan Gazipaşa Osmanlı Döneminde Fatih Sultan Mehmet'in Kaptan'ı Deryası Gedik Ahmet Paşa tarafından Alanya'nın fethinden 2 yıl sonra 1472de Karamanoğlu Beyliği'nden alınarak Osmanlı hakimiyetine dahil etmiştir. O zamanki adı Selinti olan Gazipaşanın ünlü Gezgin Evliya Çelebinin Seyahatnamesinde şu şekilde bahsi geçmektedir: "XVIII. yy'da Selinti kazası, İçel (Mersin) sınırları içerisinde Silifke Sancağı'na bağlı 26 köyü olan ve yıllık 80 akçe vergi veren bir kazadır. Deniz kenarında bakımlı cami ve evler ile yemyeşil dağlara sahiptir. Kıbrıs'a 70 mil uzaklıkta iskelesi vardır."

Gazipaşa ve çevresinde yaz geldimi sıcaklar çok kavurucu olmakta ve insanların çok aşırı sıcaklarda serinlemek için tercihleri arasında en önemli yerlerden birisi aquaparklar ve su kaydıraklarıdır.

Gazipaşa çevresinde yaşadığınız yere en yakın veya tatile gideceğiniz yerdeki aquaparkların su parkı ve yüzme havuzunun telefon numarasını öğrenmek ve ücretsiz aramak çok kolay.

Web sitemizde başta Gazipaşa olmak üzere tüm il ve ilçelerinde bulunan aquapark su parkları kaydırakları yüzme havuzları telefon no iletişim bilgilerini yayınlıyoruz.

Anasayfa üzerinde en üstteki arama kutusuna " Gazipaşa aquapark " ekleyerek " ara " linkine tıklayınız sonuçlar derhal ekrana gelecek size en yakın aquapark su parkı kaydırağı ve yüzme havuzunu görebileceksiniz.

Gazipaşa çevresindeki aquapark su kaydırakları yüzme havuzları su parkları yeri adresi web sitemiz üzerinde bulunan harita üzerinde yayınlanmaktadır bu haritayı kullanarak bulunduğunuz yerden online yol tarifi alabilirsiniz.

İnternet sitemiz üzerinde Gazipaşa aquapark görsellerini resimlerini fotoğraflarını videolarını izleyebilir ziyaretçilerden gelen yorumları okuyabilir sizde deneyim sahibi olduğunuz bir aquapark hakkında yorumlarınızı yazarak diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz.

Gazipaşa aquapark iletişim, Gazipaşa aquapark telefon numarası, Gazipaşa aquapark tel no, Gazipaşa aquapark telefon, Gazipaşa aquapark resmi sitesi, Gazipaşa aquapark, Gazipaşa, iletişim, telefon numarası

Gazipaşa ve çevresindeki önemli ilçeler şehirler beldeler kasabalar ve diğer iller listesi isimleri adları;

Antalya Gazipaşa Kahyalar Kaledran Çalıpınar Beyobası Selinus Korubaşı Hasdere Macar Çobanlar Beyrebucak Güneyköy Zeytinada Yakacık Anıtlı Sugözü Çörüş Çığlık Karalar Muzkent Yakacık Uğrak İmamlı

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Antalya Aquapark İş İlanları İlanı

  Antalya Aquapark İş İlanları İlanı

  Aquapark İş ilanları (Antalya) 04/09/2016 34.00 TL

  Antalya aquapark iş ilanları ilanı eleman personel arayan aquaparklar su parkları su kaydırakları iş arıyorum işçi alımı başvuru yorumlar tavsiye şikayet maaş en son yeni ilanlar Antalya onlarca adrenalin dolu sudan eğlence parkları olan aquapakta ça...

 • Antalya Su Kaydırakları İş İlanları İlanı

  Antalya Su Kaydırakları İş İlanları İlanı

  Su Kaydırakları İş İlanları (Antalya) 04/09/2016 33.00 TL

  Antalya su kaydırakları iş ilanları ilanı eleman personel arayan su parkları aquaparklar iş arıyorum işçi alımı başvuru yorumlar tavsiye şikayet maaş en son yeni ilanlar Antalya aquapark bünyesinde bulunan su kaydıraklarında eğlenmek kadar çalışmakta...

 • Antalya Su Parkı Parkları İş İlanları İlanı

  Antalya Su Parkı Parkları İş İlanları İlanı

  Su Parkı İş İlanları (Antalya) 04/09/2016 44.00 TL

  Antalya su parkı parkları iş ilanları ilanı eleman alımı personel arayan su kaydırakları aquapark iş başvurusu maaşları ne kadar kazanır yorumlar tavsiye Antalya su parkları özellikle yaz tatiline çıkan öğrencilerin çalışmak için can attıkları güzel ...

Gazipaşa Aquapark iletişim telefon numarası tel no resmi sitesi ucuz en iyi güzel aquaparklar fiyatları ücretleri bayanlar günü indirimli uc... Gazipaşa, Antalya, Turkey İş İlanları www.antalyaaquapark.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Aquapark İletişim Telefon Tel